Biz Kimiz?

Çeşitli uluslararası şirketlerde, yönetim, organizasyon, satış, pazarlama ve tanıtım alanlarında uzun yıllar çalışmış, bu süreçte elde ettiği birikim ve deneyimini kendi işine aktarmayı hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda her zaman %100 müşteri memnuniyeti için çalışan profesyonelleriz.


Neredeyiz?

Merkez Ofislerimiz : Gülbahar Mah. Dr. Talip Korkmaz Sokak. No:7/A Merkez/Rize

Rize Showroom  : Gülbahar Mah. Atatürk Cad. No:688/A Merkez/Rize

Rize Depo 1 : Gülbahar Mah. Dr. Talip Korkmaz Sokak. No:7/B Merkez/Rize

Rize Depo 2 : Mezra Mah. Aydınlar Cad. No:21/A Merkez/Rize

Rize Depo 3 : Boğaz Mah. Lojman Sokak No:53 Merkez/Rize

İstanbul Depo : Yeni Mah. 520/3 Sokak No: 53 Küçükköy / GAZİOSMANPAŞA / İSTANBUL ( Pandemi Süresince Kapalıdır )Güvenilir

ToptancinBurada.com ürün portföyünde, Anne / Bebek / Çocuk Cep Telefonu / Bilgisayar Aksesuar Elektronik Ev Dekorasyon / Tekstil Giyim Aksesuar İlginç Ürünler / Hediyelik Eşya Kozmetik / Kişisel Bakım Küçük Ev Aletleri / Mutfak Oto Aksesuar Oyuncak Pet Shop Sağlık / Spor Temizlik Ürünleri Tv Ürünleri Yapı Market / Bahçe kategorilerindeki ürünlerini bulabilirsiniz.ToptancinBurada.com'da sunulan tüm ürünler, ana üretici firmalar tarafından ithalat sırasında denetlenmekte ve orijinalliği onaylanmaktadır. Ürünler, ToptancinBurada.com tarafından özel olarak ambalajlanmaktadır. ToptancinBurada.com’da seçeceğiniz ödeme seçeneğine göre bu günün koşullarında en güvenilir şifreleme ve güvenlik yazılımlarını kullanmaktadır. Sistem, SSL 256 Bit tarafından korunmaktadır. Alışverişleriniz sırasında, paylaştığınız kredi kartı ve banka bilgileri hiçbir şekilde sistemimizde kaydedilmemekte, anlaşmalı bankalarımız tarafından işlemler yapılmaktadır.