Wc Spiral Hortum Matik

Wc Spiral Hortum Matik

Stok Durumu: 320
Marka:Yabidur
Ürün Kodu: TBSF-005246
+

Sağlık için WC'lerde "Spiral WC Hortumu" kullan kullandır! 
Okul projesi kapsamında sunmuş olduğumuz ve her okulun, yurdun, iş yerlerinin, tesislerin ve evlerin ihtiyacı olan; alaturka tuvaletlerde kullanılan maşrapa ve yerlerde sürünen hortumlardan bulaşan mikroplara son.

 

Tuvaletlerdeki taharet hortumlarına SON ! Artık Spiral WC Hortumu var. Hortum Matik kıvrımlı halde durduğu için yere değmez. HİJYENİKTİR !

 Montajı çok kolaydır. ERGONOMİKTİR !

Çekildiğinde uzar, bırakıldığında toplanır. SPİRALDİR !

Spiral WC Hortumu evinizdeki ve iş yerinizdeki tuvaletlerinizde güvenle kullanacağınız hijyenik ve ergonomik bir üründür. Zamanla kirlenen hortumlardan ve maşrapalar dan kurtulmanın zamanı geldi.

Spiral WC Hortumu çekildiğinde 90-93 cm'ye kadar uzayabilen bir yapıya sahiptir. Kullanım kolaylığı ile çekildiğinde uzar, bırakıldığında eski haline döner. Yere değmez, bu sayede hijyeniktir.

MONTAJI KOLAYDIR! Hortumun çeşmeye takılacak kısmı standart çeşme ölçülerine göre genişletilmiş olup tak-çıkart yöntemi ile gayet kolay monte edilebilir ve geri sökülebilir.

HİJYENİKTİR Hortumun spiral yapısı ile çekildiğinde uzar bırakıldığında eski haline döner. Bu sayede yere değmez. Kirlenmez kolay temizlenir.

KALİTELİDİR Standart hortum boyutlarında fakat standart üstü kaliteye sahip malzemeden özel üretilmiş olup çok uzun süre dayanıklıdır.

SPİRAL WC HORTUMU İLE ESKİ HORTUMLARDAN VE MAŞRAPALAR DAN KURTULUN..!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.